Home Buitis Kokias valymo priemones rinktis baldų valymui?

Kokias valymo priemones rinktis baldų valymui?

0 933

Kokias valymo priemones rinktis. Minkšti baldai jūsų kieme, valgomajame ir svetainės erdvėje yra skirti komfortiškam gyvenimui. Ir dėl dažno naudojimo jūsų baldai būtinai išsipurvins. Reguliarus siurbimas ir apmušalų valymas yra būtinas norint pašalinti dulkes ir nešvarumus nuo audinio paviršiaus, tačiau kartais jūsų minkštiems baldams reikia daugiau.

Kokias valymo priemones rinktis

Kokias valymo priemones rinktis

Apmušalus valyti yra sudėtingiau nei kilimą, nes jis gali būti pagamintas iš įvairiausių pluoštų ir audinių. Kai kuriuos audinius, pavyzdžiui, sintetinį mikropluoštą ar medvilnės apmušalą, galima valyti daugeliu produktų. Kita vertus, šilkas gali būti pažeistas, kai jis valomas vandens pagrindu. Taigi, prieš imdami iš savo spintelės bet kokį seną valiklį ir pradėdami purkšti, būtinai žinokite, koks valymo procesas yra saugiausias jūsų baldą dengiančiam audiniui. Prieš valydami, patikrinkite minkštų baldų priežiūros etiketę, kad tiksliai žinotumėte, kokios yra tinkamos valymo priemonės.

Daugiafunkciai dulkių siurbliai

Dulkių siurblys kainuoja pakankamai daug, tačiau dėl kruopštaus valymo galimybių kiekvienas euras yra to vertas vertas. Šiuolaikiniai siurbliai turi labai daug funkcijų, netgi ir skirtų baldų valymui.

Drėgnos servetėlės

Drėgnos servetėlės be baliklių yra taip pat labai geras pasirinkimas, nes jos yra storos ir patvarios, naikina 99,9 % virusų ir bakterijų ir būna įvairiausių skanių kvapų. Jas lengva išimti iš indo ar pakelio, nuvalius paviršių, jis greitai išdžiūsta, be to, jos yra saugios ant kietų ir neakytų paviršių, tokių kaip  mediena, granitas ir nerūdijantis plienas.

Paviršių valikliai

Augalinės kilmės įvairių paviršių valiklis, kuris valo taip pat, kaip ir tradiciniai chemikalais pripildyti, tačiau nekenkia aplinkai ir jums. Jis greitai pašalina nešvarumus nuo stalviršių ir paviršių bei turi saldų, malonų ir gėlėtą kvapą. Galite rinktis iš tokių kvapų kaip: bazilikas, levanda ar malonus citrinos kvapas.

Too.lt