Home Buitis Kur ieškoti patalpų valymo paslaugų?

Kur ieškoti patalpų valymo paslaugų?

0 871

Kur ieškoti patalpų valymo paslaugų. Patalpų valymo paslaugos vienos iš populiariausių ypač kai patalpos yra po remonto ar didelės patalpos tokios kaip ofisai. Būkime tikri: po ilgos darbo dienos ir rūpinimosi vaikais, virtuvės valymas ar tualeto šveitimas yra paskutinis dalykas, kurį norite padaryti. Tai kodėl gi, kad kas nors to nepadarytų už jus? Vadovaukitės šiais ekspertų patarimais, kad surastumėte vietinį namų valytoją, be kurio nenorėtumėte gyventi.

Kur ieškoti patalpų valymo paslaugų

Kur ieškoti patalpų valymo paslaugų

Žinokite, ko ieškoti. Pirmą kartą samdydami namų tvarkytoją, ieškokite žmogaus, kuris turi patirties ir atrodo atviras nurodymams bei atsiliepimams. Kadangi valytoja bus jūsų namuose, svarbu pasirinkti patikimą žmogų. Taip pat norite užtikrinti, kad valytojos darbo grafikas atitiktų jums tinkamą laiką; tikriausiai nenorite, kad jie ateitų per šeimos vakarienę arba kai intensyviai dirbate. Gaukite rekomendacijų ir patikrinkite apžvalgas. Paklauskite draugų, šeimos narių, kaimynų ir bendradarbių rekomendacijų. Taip pat galite naudoti internetinius išteklius, kad peržiūrėtumėte ankstesnių klientų atsiliepimus. Pasikalbėkite su mažiausiai trimis skirtingomis namų valymo tarnybomis arba individualiais valytojais, kad suprastumėte, kas geriausiai tinka jūsų namams ir jūsų poreikiams.

Darbų aptarimas su vykdytojais

Idealiu atveju geriausia pabendrauti su asmeniu, kuris tvarkys jūsų namus ar įmone, kuri atsiųs asmenį tai daryti. Tačiau su didesnėmis valymo įmonėmis greičiausiai kalbėsitės su atstovu, kuris rūpinasi naujais klientais. Nesvarbu, kokį kelią pasirinksite, paruoškite klausimų sąrašą, kuriuos užduosite namų valytojai: Kiek metų turite namų valymo patirtį? Kas atsakingas už valymo priemones? Kokios valymo priemonės naudojamos? Kokias garantijas siūlote ir ar esate apsidraudęs? Kokie jūsų tarifai? Ar mokate valandinį mokestį ar už paslaugą? Jei kas valandą, ką paprastai galite nuveikti per tris valandas? Ar siūlote kas savaitę, kas dvi savaites ir kas mėnesį teikiamas paslaugas?

Too.lt