Home Draudimas Net nustebau kai sužinojau apie draudimą internetu

Net nustebau kai sužinojau apie draudimą internetu

0 4583

Net nustebau kai sužinojau apie draudimą internetu
Lietuvoje draudimas tampa vis populiaresnė paslauga. Daugelis jau spėjo pajusti naudą ir puikiai vertina tai, kad gali ramiai jaustis žinodami, kad finansinius nuostolius nutikus nelaimei padengs draudimo bendrovė. Jis nekainuoja brangiai. Tuo įsitikinti tikrai nesudėtinga. Šiuo metu siūlomas pigiausias draudimas internetu.
Paklausite, kodėl būtent internetu? Taip yra dėl to, kad taip taupomas ne tik jūsų, kaip kliento laikas, bet ir draudimo bendrovės darbuotojų. Taigi, tam, kad sudaryti sutartį internetu reikia mažiau išlaidų. Visa tai leidžia sumažinti polisų kainas ir pateikti geriausius pasiūlymus savo klientams. Draudimas skirstomas į savanorišką ir privalomą. Pastarasis sudaromas tuomet, kai tai daryti pagal esamus įstatymus mes privalome. Pavyzdžiui, jeigu esame transporto priemonės savininkas, tai turėsime įsigyti privalomąjį transporto priemonių valdytojo civilinį draudimą. Taip pat galimi kiti draudimai, kurie privalomi pasirašant tam tikras sutartis, ko pasėkoje reikia sudaryti ir draudimo sutartį. Kaip pavyzdį galima paminėti tokius atvejus, kuomet sudaroma būsto paskolos sutartis, kurioje yra įsipareigojimas apdrausti perkamą būstą turto draudimu. Tuomet turime sudaryti šią sutartį, nes pažeisime pirmąją sutartį, kurią pasirašėme su banku.
Bet kuriuo atveju ieškomas pigiausias draudimas internetu. Jis siūlomas tiek tiems, kurie privalo sudaryti draudimo sutartį, tiek ir tiems, kurie savanoriškai jį pasirenka. Toks draudimas gali būti ne tik KASKO, kuris dažnai pasirenkamas transporto priemones turinčių savininkų. Beje, tai labai naudinga tiems, kurie turi prabangius ar brangius automobilius. Į sutartį įtraukiamos vagystės, žala patirta nuo trečiųjų asmenų ar stichinių veiksnių.
Taip pat prie savanoriško draudimo priskiriami kelionės draudimai, kurie leidžia ramiai laukti kelionės ar keliauti nebijant, kad pamesite bagažą, ar jį pavogs. Atšaukta kelionė netaps nesėkme, jei laiku bus priimtas sprendimas dėl poliso įsigijimo. Dažnai pasirenkamas ir būsto ar gyvybės draudimai. Kiekvienu atveju reikia rasti tinkamą pasiūlymą, kuris bus tikrai pigiausias. Tuo įsitikinti nėra sunku. Tereikia peržvelgti bent kelis draudimo pasiūlymus ir netrukus pamatysite, kuris iš jų tinkamiausias. Beliks tik sudaryti sutartį ir apmokėjus atsispausdinti draudimo polisą. Tai padarysite labai greitai.
Kiekvienas gyvenimo atvejis gali privesti mus prie nelaimės, kuri kainuos brangiai. Tik laiku pasirūpinus draudimu galima išvengti daugybės finansinių nuostolių. Neverta taupyti galvojant, kad jums tikrai visada viskas bus gerai. Kartais aplinkybės, kurios priverčia nukentėti, nuo mūsų nepriklauso, dėl to patiriami finansiniai nuostoliai.

Panašūs straipsniai čia.

Straipsnis parašytas: 2014-12-27

SIMILAR ARTICLES